Pļavniekos uz Jasmuižas ielas.

Iesūtija: Linda

Apraksts:

Vēlēdamies izbaudīt vietējo „ekzotiku”, ar draudzeni izdomājām uztaisīt paši savu urla bar tūri. Tuvākais šāda tipa bārs izrādījās tieši pretī draudzenes mājai. Ņemot vēra, ka ir piektdienai, bārā tomēr nav daudz cilvēku. Iekārtojums diezgan civilizēts. Kāds DJ spēlē standart tuc tuc mūziku. Pie blakus galdiņa sēž 3 jau diezgan „siltas” vietējās daiļavas un pie viņām diezgan lieli tēvaiņi ar skūtām galvām un tradicionālo treniņtērpu (pie sevis viņus nosaucam par kukulīšiem). Abas ar draudzeni nosēžamies bāra stūrīti un sitam savu aktuālo klaču. Ik pa laikam kāds kukulītis pieripo pie mūsu galda vai nu apsveicināties, vai arī aicināt uz deju. Mēs atsakāmies no šīs „”mūža izdevības” un turpināt risināt savas lietas. Pēkšņi dzirdam, ka pie blakus galda sākas rosība un vienas daiļavas skaļā balss sāk pārsist mūzikas fonu. Drīz vien atklājam, ka viņas neizsīkstošā vārdu plūsma ir veltīta mums. Kaut kas viņai nav iepaticies. Īsti nesaprotam par ko viņa uzvilkusies, taču atsevišķos momentos dzirdami pa dažam „sulīgam” vārdam. Mēs vēsā angļu mierā izliekamies, ka nesaprotam. Vēl pēc kāda laika pie mūsu galda pieripo vēl viens kukulītis un prasa, vai mums nav kādu problēmu. Atcērtam, ka problēmu mums nav un iet atpakaļ pie savām daiļavām. Viņš tik kaut ko nobubina, lai nekļūstam arī mēs rupjas un aizripo. Pēc kāda laika izejam ārā uzvilkt „garšīgo” dūmu un tas pats kukulītis sāk mums ārā atvainoties un uzmetas mums par aizstāvi, jo daiļava, kas vēl izrādās viņa māsa tomēr ir ļoti piedzērusies (tavu brīnumu). Ārā izskrien arī māsa un turpina izgāzt savu žulti uz mums, pietam tagad viņa vicina savas dūres. Kukulītis pilda solījumu un aiztur savu rada gabalu. Tagad strīds jau izceļas jautrās ģimenītes starpā. Pēc kāda laika tomēr dodamies mājās vienā laikā ar daiļavām. Atkal mūsu virzienā skan vārdu plūdi. Saprotam, ka pa rajonu mēs drīz vairs nestaigāsim (pēc mūsu „daiļavas” vārdiem). Abas draudzenes gan paņem runātīgo aiz elkoņiem un velk prom (acīmredzami viņa pati vairs nevar īsti paiet). Meičas pazūd aiz stūra, bet vēl joprojām ziemotajā naktī izskan pa skaļākām vārda. Mēs savukārt pagriežamies un ar skaļu smieklu šalti dodamies mājās.
hmm 2008-12-08 16:21:54 ip:81.198.250.51

Paldies pa stāstu, man prieks ka neizplūdāt smieklu lēkmē uz vietas :D


7 2008-02-01 14:18:00 ip:195.244.154.200

par "mūža izdevību" laps :D


snux 2007-04-30 16:04:41 ip:83.99.144.172

ultramen :D paldies tev ari sveiciens :D jaja te ir vel joprpojam forshi :D !!! zel ka laso aizvera :D tagat tas ir tikai spelju klubs ar 5cam zvaigzneem :D


ultramen 2007-03-12 16:09:42 ip:87.110.73.158

bez stresa :), tas viss ir atbilstoshi ''rajon4ika'' liimenim, uz Jasmuižas ielas nodziivoju 19.gadus visaadus briinumus tur redzeju un dzirdeeju.
turpat apkārtnē vēl ir daži labi ūķi, kur pats savulaik esmu peedeejo alu dzēris, peec vecriigas apmekleejuma, pirms iet maajaas :)
sveiciens plavniekiem un 90vsk :D


pisiet mani dirsaa 2007-03-07 13:49:43 ip:81.198.123.203

vot tas ir psc shitaa pateikt par slaveno urlu baaru :D:D:D
ja tebe shas s grabeklisam pa mordu dam :D:D::D;d;d
tas ir laikam vieniigais ko es pa krieviski maaku pateikt ;:D:D:D
bet staasts bij labs ;)


[1]

Vārds:
Teksts:
kods: kods:355
 
 
 
SMARTSOFT
 
     

Darbs MyCV.lv Php Jobs Iepirkumi Filmas, muzika, speles, gramatas Aukles Vakances Freaknet.lv Cross Game Promo nanny