Enigma

Atrašanās vieta:

Pļavniekos uz Ilūkstes un Deglava krustojuma.

Interjers:
Piedāvājums:
Apkalpošana:
Dejas: ir
Urliskums:
Drošība:

Apraksts:

Ņēnāmies,ņēmāmies, nu tad beidzot saņēmāmies un aizgājām.
welcome to ENIGMA, Pļavnieku mikrorajona viena no spēcīgakajām urlu koncentrācijas vietām. vairāk gan ieskaitāma kategorijā "djiskotjeka, tanci pļaski" un tomēr.
Atrast šo vietu nav grūti - spilgiti rozā izgaismotais "E" burts ir kā karogs, pacelts virs pašas celtnes Deglava un Ilūkstes ielas stūrī.
Ejam iekšā. Protams, ka jau visās pieklājīgās urlu diskotēkās, ir jāmaksā ieejas maksa (no 1dienas līdz 5dienai 1ls, 5-6 dienās 3 ls... padārgi!) Garderobē sēž divas pavecākas krievu kundzītes un par ieejas biļetes naudu izsit tev čeku, ar kuru tu lepni kājas cilādams, vari doties pa trepītēm augšā īstajos urlu labirintos.
Ieejam main dance floor - skats tīri acij tīkams - 2 spoguļsienas, liela dance floor ar 2 striptīzstieņiem, no kuriem viens ir ietiprināts uz apļa galda, tā ka ir opcija dejot pie stieņa uz galda. par visu jau ir padomāts :)
Par nelaimi, ir tikai otrdiena, ap plkst 00:20, laiks, kad visi kārtīgi rabočiji pacani jau saldi čuč. (Sākam filosofēt par tēmu, vai urlām eksistē ziemas miegs?? hmmm...) Pa zāli jautri streipuļo tikai viena meitene. (izrādās - latviete!!) Arī bārmenis runā skaidrā latviešu valodā, bez akcenta. Tad vēl klubā manām vienu īstu cowboy ar attiecīgajiem aksesuāriem un apģērbu un pāris puišus. bez mums tie ir vienīgie apmeklētāji. Nekā aizdomīga, visi izturās miermīlīgi, pat draudzīgi, arī pret mums, jauniņajiem.
Alus maksā 1,50 attiecīgi variet izsecināt cenas pārējam alkoholam. Nudien pārņem iespaids, ka īpašnieki cenšas uztjūnēt šo vietu līdz elitāram statusam. PIezīme - arī šādās viteās pīpēt nedrīkst un tam ir paredzēta īpaša vieta!
Dejojam (arī pie striptīzstieņa) un dejojot pamanām skaistus psihodēliskus gleznojumus uz sienām. Respect. Transa pārtijam vieta ideāla. Izskatās tiešām iespaidīgi, tikai kaut kā nesalec kopā ar pārējo interjeru.
Mūzika - krievu un angļu popsis (uz to gan bijām trāpījuši). DJ izskatās nogarlaikojies. Mums pat radās iespaids, ka tas ir vienkāršs ierindas jaunietis, kuram apstākļu sakritības dēļ nakas strādāt Enigmā.
Nu tā. Izdomājam apmest loku ap klubu. Bingo!! Atrodam karaoki zāli. Izrādās, var arī dziedāt! Atnāk jauna blonda karaoke vadītāja un liek mums izvēlēties dziesmu no bieza dziesmu kataloga. dziesmas, protams, tikai krievu un angļu valodā. Par dziesmu jāmaksā 50 santīmi. Izvēlamies vienīgo mums pazīstamo dziesmu "Zabirai menja skorei" un tik maujam kā mākam visās toņkārtās. Droši vien tas bija sliktākais izpildījums kluba vēsturē, bet nu vismaz pašiem jautri.
Nu ko, nodejojam vēl pēdējo lēno deju un izlemjam pamest šo burvīgi vietu.
Secinājumi. Ja gribi izjust īstu urlu garšu, tad labāk nāc 5dienās, kad te attiecīgā jaunatne ir ka pilns. Tā kā dzīvojam šai vietai kaimiņos, tad varam apliecināt, ka nedēļas nogalēs no kluba veļas ārā kaudzēm urlu kārtot attiecības, pavemt utt. Otrs secinājums - sāk pārņemt aizdomīgas trīsas, ka urlu kultūra draud iznīkt. Tā ka pasteidzieties izbaudīt pēdējās šī sociuma atliekas, pirms ultramodernā Rīga nav pārņēmusi pēdējo autentisko kultūras stūrīti.

anonymos 2007-06-22 21:56:21 ip:81.198.44.169

nevis urlas, bet krievu tautības cilvēki....
tā kā varētu iztikt bez apvainojumiem


Latvietis 2007-06-08 14:56:38 ip:85.15.195.220

skiet paris urlas ari prot lietot netu un par kautko iepostet lapaa...


Miha 2007-05-18 12:47:00 ip:80.232.239.2

Гы, отличный сайт! ЗАЧОД!!
Спасибо, поржал:)


chii 2007-05-12 01:16:21 ip:91.123.67.107

varētu vel kādu aprakstu par maskačkas bāriem


Печ 2007-05-03 20:14:21 ip:159.148.83.145

хыыыы, вы что, они же сами свою главную клиентуру отпугивают - на двери значок с перечеркнутыми спортивными штанами. Жесть как она есть.


1 2 [3]

Vārds:
Teksts:
kods: kods:944
 
 
 
SMARTSOFT
 
     

Darbs MyCV.lv Php Jobs Iepirkumi Filmas, muzika, speles, gramatas Aukles Vakances Freaknet.lv Cross Game Promo nanny