Māra

Atrašanās vieta:

Uz Čaka ielas pie 6. vdsk.

Interjers:
Piedāvājums:
Apkalpošana:
Dejas: nav
Urliskums:
Drošība:

Apraksts:

Piezīme: Šis apraksts atšķirās no pārējiem, jo tas bija pilnīgi spontāns apmeklējums un vairāk tiek rakstīts par dialogiem ar urlām ne par pašu bāru. Apraksts nedaudz haotisks, jo rakstīju uzreiz, kad atnācu mājas, lai neazmirstu : )

Pēc mierīga vakara pēc 12 braucu mājās ar savu velo un pēkšņi uz čaka ielas pie 6. vidusskolas uz stūra izdzirdu kā mani kāds sauc.. Skatos - sēž Kārlis un Māra pie kāda urlīga bāra uz trepītēm. chau... chau.... Nolēmuši te pasēdēt, jo izrādās urlu bāru arī sauc Māra :)

Ok piesēžos pie viņiem un iedzeru ar viņiem alu un runājamies..

Te iznāk viens urla un kaut ko sāk ar mums runāties. Kā jau urlas - te runā kā ar draugiem, te kaut ko dirš virsū. Saka, ka napilsa blja kak svinja utt.. Kārlis [būdigas miesasbūves cilvēks, kad sadzeras arī mēdz kļūt agresīvs :)] sāk viņam arī kaut ko braukt virsū...

Urļiks ar viņu runā krieviski, bet Kārlis atbild Latviski un viens otru visu laiku pārprot. Gluži kā no Gustavo dziesmas - No lūpām lasi !


Tā nu kādas 5.min notiek diršanās, kas mijas ar mierīgu parunāšanos. Vairākas reizes taisas kauties, bet nekaujas :)

Beigās urļiks, kuru sauc RUSLANS saka , ka ies mums nopirkt alu.. Ieiet iekšā un pēc kāda laika mēs arī ieejam. Iestumju savu velo un pieejam pie bāra. Nopērkam alu (alus te za lat - padārgi urlu bāram) un apsēžamies pie viena galda.

Iekšā:

2 Spēļu automāti, 4 galdi. Patumš..

Pastāstam bārmenei par Māru, ka viņa arī ir Māra. Bārmene izrādās arī.

Sākam domāt kur pazudis RUSLANS. Skatamies caur lodziņu uz virtuvi, kur pasniedz food/drink un šis izrādas virtuvē tusējas. Nu kruts džeks - ietusējis "backsteiģā" :)) Škiet viņš te bieži nāk un bārmenes pazīst.

Te pie mūsu galdiņa pienāk viens onka ap 40 gadiem pelēkā uzvalkā ar intrumentu kasti. Tāds padomju style onka.

Prasa vai var piesēst. Mēs, protams, - KONECHNO.

Vairākas reizes atvainojas, ja nehochu nekovo obidjetj bla bla.... Sāk stāstīt, ka no baltkrievijas.

Runā un saka, ka māk gan LV, RU, EN, DE, LT, ESTI, pat latgaļu u.c. valodas. It kā sapieris atbraucis mūsu baltbadu(LV specvienība) apmacīt.

Mums gan izskatās , ka viņš melo un grib iegūt respectu mūsu acīs, bet kas to zin.

Kārlis, protams, galīgi netic un ik pa laikam viņam kaut ko uzbrauc virsū...

Stāsta, ka izdomājis te atnākt uz ziedoņdārzu, jo viņam teica, ka te naktī labāk nenākt, jo te viņu nogalinās vai arī kā viņš teica - budjet tavaritj :) Tā nu gribēja pārbaudīt.

Te atkal uzrodas RUSLANS, kas kā parsti padiršās ar Kārli un beigas abi iziet ārā uzkauties...

Māra pēc kāda laika ari iziet..

Mēs paliekam ar Baltkrievu divatā un viņš sāk stāstīt, ka patiesībā ir bijušais omonietis. Latvijā dzivoja septiņus gadus. Tagad caurbraucot kaut kādā uzdevumā...

Stāsta, ka visi LAtvijā viņu ienīst par Omon laikiem, kad šie te galināja cilvēkus. Prasiju kādās operācijās piedalijies?

Biju domājis, lai nosauc vietas(tv tornis, doma laukums vai ko tādu), bet šis sāk saukt mistiskus operāciju slepenos nosaukumus :) Es, protams, pasmejos..

Pēctam izbraucis no valsts un tagad pēc ilgiem laikiem ir atkal šeit caurbraucot.

Kārtejo reizi uzrodas Ruslans un piesienas omonietim par instrumentu koferi.

Ruslans: čo tam?

Omonietis: insturment

Ruslans: pakaži

Omonieties: nje tvoj. Značit netrogai.

Ruslans: Hatjel kupitj...

Tā kādas piecas minūtes. padiršas un kā jau te pieņemts iet ārā uzkauties..

Pēc kāda laika ienāk Ruslans un grib paņemt manu velo. Es saku, ka vai viņš neredz, ka tas ir mans?! Kaut ko nedaudz padiršamies

un miers... Ruslans atkal iziet ārā.

Te ienāk Ruslans, omonietis un vel divas urlas ap 40 gadiem.

Ruslans pienāk pie mums un saka, ka mums ir pzdjc, jo Omonietis atvedis savus džekus.

Saka, ka nepareizā vietā esam atveduši meiteini (Māru). Labāk, lai tinamies prom. Atkal mums redz baigais draugs :)


Te omonietis izrādās ar tiem diviem jaunajiem urlām nav nekāds draugs un sāk ar tiem dirsties..

Viens saka, ka nafig kauties.. Tad nu kā parasti notiek lielā izrunāšanas un vairākas reizes velkot nost virsdrebes un somas un velkot atkal atpakaļ tomēr iziet ārā uzkauties... Beidzot! :) Jeslji nada, togda nada!

Ejot vel ārā, Omonietis iedod man savu jaku un saka, lai pasargāju. Tādā veidā mēģina atstāt iespaidu, ka redz es arī esmu no viņa draugiem. Tā viņi te patiesība visu laiku dara.

Otrs urla, protams, tagad domā, ka es esmu kopā ar Omonieti. Sāk man stāstīt, ka nafig jākaujas. Cho za huinja utt. %$%$# oba lv idjioti... utt. Es viņam piekrītu un saku, ka abi debīli..

Mierīgi parunājamies un nolemju iziet apskatīties, kas notiek ārā. Omonietis ar otru urlu kaut kur tāluma grustās... un pie ieejas stāv divi citi urlas. Viens ar kruķiem.. Māra un Kārlis sež netālu uz vecajām trepītēm.

Pieeju un saku, ka ejam mosh prom.. jūtu, ka drīz te būs lielais kautiņš :)


Te no blakus spēļu zāles izskrien viens urla. Laikam kaut ko nozadzis.. Tie divi no kuriem viens ar kruķiem apsauc šo un tas pieskrien pie šiem.. Kaut ko runājas.. Iznāk bārmene un dzirdu, ka saka, ka sve svoji njekovo njenada trogadj.


Kārlis saka, ka ies prom tikai tad, ja es aizbraukšu prom pirmais.

Nu ok.. Atvados un aizbraucu ar.


Secinājumi:

+ vieta kur viens otram piesienas un dirš virsu

+ iziet ārā izkauties te ir normāli

+ vienkārši atnākt un pasēdēt nemaz te neceri

+ bārmenes te ir ok. Par mieru un kārtību!

bee 2006-11-24 21:02:15 ip:80.233.182.14

Nu man lejā pie mājām, uz čaka ielas, ir arī Būda. Bet tas jau drīzāk mauku bārs


Tamara 2006-11-21 21:42:03 ip:159.148.63.115

Bljee, juus manai butkai dirshat virsuu ilji 4o svami? da mees esam krievi- sitamies, zna4it milam! mans vecis ari inogda mani pabjot. bednaja Māra-vinju neviens njebjot, zna4it nemil...


urla 2006-11-13 18:00:19 ip:85.115.102.160

rest in peace maara : (


Dibens 2006-11-08 10:49:52 ip:212.93.96.73

Nu Māras vairs nav:(
Tagad tur Narvesens...


Sold 2006-10-29 05:29:37 ip:212.183.134.67

biju kaadu laicinju atpakalj iegaajis paeest. Iestaades iipashnieks pilniibaa aizdzeeris seju teeloja baarmeni...lieliijaas,ka Zhaka Shiraka padomnieks savulaik bijis. Bet tas taa. Kameer gaidiijaam savu pasuutiito paiku, vecis pilniigaa neponjaa nes mums visaadas extras - zemenju kompotu, iepuvushas viinogas, cepumus...nu pilniigi neprasiitus goodus. Domaajaam uz Maaras reekjina, bet beigu beigaas reekjins prieksh shaada veida iestaades zoliids. Negribeejaas striideeties, jo dziivoju tur pat blakaam + biju ar sievischi. Tiem, kas neprot pateikt 'nee' tik laipniem cilveekiem uz turieni neejiet.


pimpis vēmekļos 2006-10-04 22:56:10 ip:80.232.252.55

...nu vienreiz bijām ar kompāniju aizgājuši ap 4.00 no rīta, ieejam, bārmene atnes pasūtīto un apsēžas pie galdiņa guļ tālāk, otra kautko zīlē kārtīs :D:D:D viens urļiks sēž un baksta spēļu automātu, bet tikpat labi tur varēja gumijas lelle būt, reakcija=0 :D:D:D:D


Rebeka 2006-09-27 16:14:27 ip:62.85.54.198

NU vienkaarsi satriecoshs apraksts! Man nav ne mazaakaas jausmas ko taadi gedeneraaati domaa,bet skaidrs ir viens ka shiem cilveekiem ir jaaiziet paarsteeties!


aha 2006-09-20 00:12:17 ip:87.110.63.86

Tur visaas situaacijaas ar Ruslanu mieriigi vareeja iztikt bez klopes man taa liekaas...


Juhansz 2006-09-19 22:43:35 ip:80.81.54.175

Noteikti jaapmeklee....=D


Aichels 2006-09-19 15:14:29 ip:217.199.123.89

Labs, kaartiigi nosmeejos! :D Zini ka urlas ir latvieshi! Esmu bijis pasaakumaa kur risinaajaas pilniigi taads pats scenaarijs tikai nebija neviena krieva! aizbrauc uz Dobeli! ;)


Luudzu 2006-09-15 08:26:16 ip:195.13.252.58

Vajadzēs aiziet kādā piektienas vakarā kopā ar savu meiteni. Nē, labāk ar kādu čomu - būš lielākas iespējas izkauties :)


1 2 [3]

Vārds:
Teksts:
kods: kods:834
 
 
 
SMARTSOFT
 
     

Darbs MyCV.lv Php Jobs Iepirkumi Filmas, muzika, speles, gramatas Aukles Vakances Freaknet.lv Cross Game Promo nanny