Å ervuda

Atrašanās vieta:

Atrodas uz Elizabetes ielas starp Marijas un E.Birznieka upīšu ielām. Ieeja pagrabā.

Interjers:
Piedāvājums:
Apkalpošana:
Dejas: ir
Urliskums:
Drošība:

Apraksts:

Šodien es Jums pastāstīšu par tādu bāru kā "Šervuda". Noteikti daudzi viņu ir pamanījuši. Diezgan bieži ejot garām, man šķita, ka tas varētu būt diezgan urlīgs un padrūms bārs , bet patiesība viņš ir diezgan kulturāls. Drīzāk viņš ir tāds kā padomju stila krutais bārs nevis urlu bārs.

Par ieeju pēc 19:00 jāmaksā lats, jo tur skan dzīvā mūzika. Izpildītāji it kā regulāri mainoties. Šoreiz bija viens onka, kas spēlēja sintizātoru un visu vakaru dziedāja dažādas popsīgas un mazāk popsīgas krievu dziesmas. Es teiktu ka diezgan smuki. A-eiropas dziesmas viņš arī dziedāja. Cilvēki te pārsvarā vecumā no 21 līdz 50 gadiem(+/- 10 gadi). Tādi kulturāli inteliģent sabrukušās PSRS pēdējie pārstāvji. Bārmenes arī līdzīgā stilā.

Å Ä« ir vieta, kur var ne tikai klausÄ«ties dzÄ«vo krievu mÅ«ziku, sēžot mÄ«kstos dÄ«vānos un dzert savus dzērienus, bet arÄ« vieta, kur diezgan labi padejot.  MÅ«zika ir tāda, ka pats sāc nejauÅ¡i kustēties tai lÄ«dzi un , ja vel iedzer, tad dejas ir tikai loÄ£isks turpinājums...

Šī ir vieta, kur es noteikti vel iegriezīšos, kad sagribēsies kautko no padomju laiku vai krievu kultūras un kad man būs ap piecdesmit, nopirkšu melnu čaiku vai volgu un braukšu izklaidēties :) Vispār iesaku arī Jums, ja uznāk nostaļģija pēc PSRS, nākt te nevis uz mākslīgi radītiem padomju stila bāriem vai restorāniem, jo tajos no tā visa ir tikai interjērs un pat tas ir neīsts. Te toties viss ir dabisks un galvenā vērtība - cilvēki!

Zemāk var apskatīt dažas bildes. Neko daudz gan nebildējām, jo nevarēja nobildēt, jo baigi tumš. Daži kadri gan ir ok : ) Atvainojos foto sesijas varonim, kurš pret savu gribu tika šajos kadros... ja nu gadījumā viņš to nevēlējās.


DFbHD 2007-01-07 20:36:00 ip:159.148.13.146

tiri zolids pritoninjs!


url 2007-01-06 17:15:31 ip:85.115.102.160

nu ja shitas taads iznjemums :)vnk gribeejas par shito pastastit citiem..
slepta reklama :D


J.S. 2007-01-06 02:41:37 ip:217.198.224.169

Galiigi neatbilst maajaslapas tematikai... Bet nu dazhaadiibas peec jau ir OK :)


1 [2]

Vārds:
Teksts:
kods: kods:888
 
 
 
SMARTSOFT
 
     

Darbs MyCV.lv Php Jobs Iepirkumi Filmas, muzika, speles, gramatas Aukles Vakances Freaknet.lv Cross Game Promo nanny